36 Packages Per Case – Each Package 1.5 oz.
SELL FOR $1.50 PER PACKAGE – COST $.70 PER PACKAGE
Order Requirements:Minimum order of six cases. Orders must be in 6 case increments. Shipments can only be delivered to your school or a place of business. No home deliveries available.